Czym wyróżniają się preparaty Omegaregen?

Sprawdź czym wyróżniają się preparaty Omegaregen?
Preparaty Omegaregen

Omegaregen® original to suplement diety przeznaczony dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie. Preparat został stworzonych i opatentowanych przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma i badaczy z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego.

W 2013 roku został nagrodzony tytułem INNOWACJA, a także wyróżniony medalami na międzynarodowych wystawach.

W preparacie zostały zastosowane oleje lniane i rybie, które zostały pozbawione szkodliwych substancji, takich jak metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.

Omegaregen® original Innowacyjny suplement dla dbających o zdrowie

Bioestry, które zawarte są w preparacie OMEGAREGEN są najczystsze, posiadają siłę ALA, co pozwala na wytwarzanie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości. Ponadto, pozwalają na zachowanie odpowiednich proporcji kwasów omega-6 i omega-3. Preparat lepiej wchłania się przez organizm niż inne tego typu środki. Jest bardzo łatwo rozpuszczany. Bioestry nie wchodzą również w interakcje z innymi lekami, dlatego są tak bezpieczne. Charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Preparat pozwala odkryć moc działania naturalnie najczystszych Bioestrów kwasów omega 3,6,9, które mają bardzo dobry wpływ na nasz organizm.

Polecamy: Olej kokosowy – naturalny lek na choroby

Omegaregen® original – dawkowanie

Zalecaną dzienną dawka jest 5 ml preparatu, który dostępny jest w postaci syropu. Należy środek zażywać w trakcie posiłku lub tuż po nim. Przed pierwszym użyciem, buteleczkę należy schłodzić, aby poprawić smak preparatu. Po otwarciu, suplement diety należy przechowywać w lodówce.

Omegaregen® skin care – wspomaga regenerację skóry

Omegaregen® skin care to nutrikosmetyk, który wspomaga regenerację skóry. Jest to preparat, który należy traktować, jako niezbędny element każdej diety osoby, która chce w znakomity sposób dbać o wygląd swojej skóry. Opracowali go polscy naukowcy, wspierani przez zespół doświadczonych, praktykujących lekarzy dermatologów oraz kosmetologów. Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci.

Sprawdź również: Catering dietetyczny Piła Ranking

Omegaregen® skin care – Nutrikosmetyk stworzony aby optymalnie wspomagać regenerację skóry

Dzięki temu skutecznie regenerują, odżywiają i oczyszczają skórę od wewnątrz. Warto wspomnieć, że w przeszłości kwasy omega 3 (ALA) były nazywane witaminą F, czyli witaminą piękności. Dzięki temu, że rozpoczniesz stosowanie tego preparatu, będziesz mogła uzyskać piękną skórę, włosy i paznokcie. Preparat odznacza się wysoką przyswajalnością. W związku z tym, działa w bardzo efektywny sposób. Jest to uniwersalne rozwiązanie, dostosowane do potrzeb osób w każdym wieku. Dzięki zawartości witaminy A, E i D preparat pomaga w prawidłowej odnowie skóry, włosów i błon śluzowych, a także działa ochronnie na komórki całego ciała. Wchodzący w skład Omegaregen® skin care koenzym Q10 dociera do najgłębszych warstw skóry i hamuje procesy jej starzenia.

Omegaregen® skin care skład 5 ml produktu wchodzą:

 • Ω-3 kwas alfa-linolenowy w postaci estru etylowego 2 g
 • Ω-6 kwas linolowy w postaci estru etylowego 0,5 g
 • Ω-9 kwas oleinowy w postaci estru etylowego 0,7 g
 • witamina A 0,8 mg
 • witamina D 5 μg
 • witamina E 10 mg
 • koenzym Q10 30 mg

Regularne stosowanie preparatu pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów z możliwych.

Omegaregen® cardio – Kardiosuplement

Omegaregen® cardio to kardiosuplement przeznaczony dla osób, które chcą dbać o układ krążenia. Stanowi niezbędny element diety osób, których serce i układ krążenia wymaga szczególnej ochrony. Preparat został opracowany na bazie polskiego lnu przez polskich naukowców, wspieranych przez zespół doświadczonych, praktykujących lekarzy kardiologów.  Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA) i omega 6 występują w najczystszej z dostępnych postaci. Dzięki temu skutecznie wpływają na równowagę układu krążenia, regenerując go i poprawiając jego wydolność.

Czytaj więcej: Catering dietetyczny Wejherowo Ranking

Omegaregen® cardio – Oryginalny kardiosuplement dla osób dbających o układ krążenia.

Stosując ten preparat, można zapewnić sobie kuracje profilaktyczną zapobiegającą rozwojowi chorób serca. Preparat jest w stanie zahamować rozwój miażdżycy i stanowi wsparcie w leczeniu chorób serca. Wspomaga regeneracje i rekonwalescencję. Przywracają organizmowi m.in. prawidłową gospodarkę tłuszczową i cukrową. Estry etylowe kwasów omega 3 i omega 6 gwarantują najwyższy poziom ich przyswajalności. Płynna postać preparatu zapewnia maksymalną koncentrację ALA w najmniejszej objętości, np.: 1 łyżeczka Omegaregen® cardio (5 ml) = 2 g ALA = 8 kapsułek 500 mg. Dużą zaletą preparatu jest to, że nie zawiera konserwantów. Dzięki temu, w żaden sposób nie będzie negatywnie wpływał na nasz organizm. Warto rozpocząć jego stosowanie w celu poprawy funkcjonowania układu krążenia.

Omegaregen® cardio w skład 5 ml produktu wchodzą:

 • Ω-3 kwas alfa-linolenowy w postaci estru etylowego 2 g
 • Ω-6 kwas linolowy w postaci estru etylowego 0,5 g
 • Ω-9 kwas oleinowy w postaci estru etylowego 0,7 g
 • witamina E 10 mg
 • koenzym Q10 15 mg
Kinga
W swoim zawodzie zajmuje się analizą suplementów diety i kosmetyków dopuszczonych do sprzedaży w internecie. Dla serwisu EliteGym przygotowuje szczegółowe analizy produktów.