Trener personalny Stargard – Opinie Cena treningów personalnych

trening
Trener personalny

Najlepszy Trener personalny Stargard. W naszej bazie trenerów znajdziesz ponad 10 trenerów z Stargard. Skorzystaj z największej bazy trenerów.

Dzięki EliteGym znajdziesz najlepszego trenera z miasta Stargard. Korzystając z naszej bazy trenerów masz gwarancje wysokiej jakości treningów personalnych w Stargard.

Stargard posiada ponad 10 zweryfikowanych trenerów personalnych. Średnia ocen treningów personalnych w Stargard to 6.20 / 10.00

12 Najlepszych trenerów personalnych Stargard

Ile kosztuje trener i trening personalny Stargard?

Wielkość miasta (liczba mieszkańców)Średnia cena za jeden trening
do 20 00055,00 zł
20 001 - 30 00063,13 zł
30 001 - 50 00055,63 zł
50 001 - 100 00070,19 zł
100 001 - 200 00071,90 zł
200 001 - 500 00084,67 zł
500 001 - 1 000 00087,41 zł
powyżej 1 000 001101,37 zł
*Średnie ceny za trening personalny

12 Najlepszych trenerów personalnych Stargard na treningi personalne

Jako trener personalny Stargard pomaga ludziom osiągać ich cele fitness. Prowadzi szkolenia indywidualne dla swoich klientów, którymi są głównie mężczyźni. Podróżują do niego w jego mieszkaniu w Los Angeles, gdzie mogą trenować razem z innymi. Nadzoruje również zespół trenerów, którzy pomagają klientom w ich domach. Jego głównym celem jest modyfikacja męskiej sylwetki.

Stargard jest także gwiazdą mediów społecznościowych i modelką fitness. Ma ponad 2 miliony obserwujących na Instagramie i regularnie publikuje posty na platformach społecznościowych, takich jak Twitter i YouTube. Współpracuje ze sponsorami, którzy oferują mu darmowe produkty w zamian za ich promowanie. Jego budowa ciała jest dobrze znana i często chwalona przez jego zwolenników. Publikuje zdjęcia swojej muskularnej sylwetki w mediach społecznościowych, aby inspirować ludzi i pokazywać, że mogą dobrze wyglądać, osiągając swoje cele fitness.

Chociaż niektórzy uważają obecność Stargarda w mediach społecznościowych za nieodpowiednią dla fitnessowego wzoru do naśladowania, nadal inspiruje ludzi do ćwiczeń i prowadzić zdrowy tryb życia. Publikuje zdjęcia, na których ćwiczy, gotuje zdrowe posiłki i pozuje przed lustrem bez koszuli. Jego muskularna budowa ciała pomogła mu stać się światową ikoną fitnessu.

Niektórzy ludzie uważają, że budowa ciała Stargarda jest nierealistyczna dla męskiego modelu fitness, zwłaszcza że większość ludzi ma niższą proporcję ciała niż on. Jego górna część ciała jest znacznie większa niż górna część ciała przeciętnego mężczyzny; większość mężczyzn ma większe klatki piersiowe niż ramiona. To powoduje, że górna część ciała większości mężczyzn jest mniejsza niż dolna część ciała.

Chociaż niektórzy uważają sylwetkę Stargarda za nierealistyczną dla męskiego modelu fitness, nadal inspiruje innych do ćwiczeń i prowadzenia zdrowego stylu życia. Publikuje zdjęcia, na których ćwiczy, gotuje zdrowe posiłki i pozuje przed lustrem bez koszuli. Jego muskularna sylwetka pomogła mu stać się światową ikoną fitnessu. Chociaż niektórzy uważają, że jego obecność w mediach społecznościowych jest nieodpowiednia dla fitnessowego wzoru do naśladowania, nadal inspiruje innych do ćwiczeń i prowadzenia zdrowego stylu życia swoim pozytywnym nastawieniem.

Treningi personalne z trenerem w okolicy:

Trener personalny Stargard Opinie klientów: