NuviaGo – Batony proteinowe Opinie

Opinia Recenzja batonów proteinowych NuviaGo
NuviaGo Opinie
NuviaGo Batony proteinowe Opinie

Każdy, kto przynajmniej raz w życiu był na jakiejś diecie, doskonale wie o tym, z iloma wyrzeczeniami się to wiąże. Mowa nie tylko o regularnych posiłkach, spożywaniu ściśle wyliczonych porcji oraz rezygnacji z przyjemności takich jak słodycze.

Okazuje się jednak, że nie wszystkie przekąski muszą być zakazane. Świetnym tego przykładem jest NuviaGo – pełnowartościowy baton proteinowy, dzięki któremu osiągniesz wymarzoną sylwetkę.

Czym są Batony proteinowe NuviaGo?

Według WHO każda osoba dorosła powinna spożywać w ciągu dnia od 45 do 60 g białka – w przeciwieństwie do węglowodanów, których spożycie zaleca się zredukować do zera.

Najważniejsze informacje o produkcie NuviaGo:

Ilość batonów w opakowaniu:

12 batonów proteinowych

Cena za opakowanie:

Gdzie kupić w promocji

NuviaGo: Opinie na temat produktu:

Strona produktu:

Tym czasem bardzo często jest odwrotnie – żyjąc w pospiechu, czesto spożywamy śmieciowe jedzenie, pochłaniając tym samym masę pustych kalorii. Czy da się temu zapobiec? Ratunkiem okazuje się NuviaGo – pełnowartościowy baton proteinowy, który z powodzeniem może zastąpić wszelkie inne, niezdrowe przekąski.

W dodatku polecany jest on nie tylko sportowcom, ale i osobom przebywającym na diecie. Nie wspominając o tym, że w smaku przypomina pyszne ciasteczka w mlecznej czekoladzie… Wygląda więc na to, że dzięki niemu wcale nie trzeba rezygnować z drobnych przyjemności, a przy okazji również i zbudować zdrową masę mięśniową.

Dlaczego warto korzystać z NuviaGo?

NuviaGo OpinieZniewalający smak oraz pełnowartościowe składniki odżywcze to jeszcze nie wszystko. NuviaGo zawiera jedynie 173 kcal (dla porównania – tradycyjne batony czekoladowe mają ok. 500 kcal), a jednocześnie zapewnia sytości i skutecznie hamuje poczucie głodu. Dzięki obniżonej zawartości cukru nie trzeba się również bać, że sylwetka wymknie Ci się spod kontroli. Ponadto batonik ten:

  • Dostarcza energii prosto do mięśni;
  • Zwiększa wydajność organizmu – która jest niezwykle ważna np. przed treningiem;
  • Przyspiesza regenerację organizmu;
  • Zapobiega objawom zmęczenia potreningowego;
  • Poprawia pracę układu pokarmowego oraz usprawnia metabolizm.

Badania potwierdzają również, że NuviaGo sprzyja także szybszej redukcji tkanki tłuszczowej, co wspomaga odchudzanie.

Jakie są opinie o NuviaGo?

Nie da się ukryć, że ze względu na swój skład wiele z odżywek białkowych nie wzbudza zaufania dietetyków, trenerów oraz lekarzy. W przypadku NuviaGo jest jednak inaczej.

Potwierdzają to zresztą opinie wielu ekspertów, którzy rekomendują jego stosowanie ze względu na naturalne składniki. Ponadto przynosi on także wiele korzyści dla zdrowia, dzięki czemu batonik został zaklasyfikowany jako niskokaloryczna przekąska.

Zdaniem specjalistów batonik jest źródłem wysokowartościowego białka (20 g w każdej sztuce), a stosowane do jego produkcji substancje roślinne pochodzą jedynie ze sprawdzonych źródeł. W połączeniu z niską zawartością węglowodanów oraz błonnikiem, NuviaGo staje się niezwykle wartościową przekąską – również dla osób na diecie.

Jakie efekty otrzymujemy po stosowaniu NuviaGo?

NuviaGo OpakowanieZdaniem osób, które regularnie od dłuższego czasu przyjmuję batoniki proteinowe NuviaGo, produkt ten jest największym sprzymierzeńcem dla osób, które miały/mają problem z odstawieniem słodyczy. NuviaGo stanowi i zdrową alternatywę, a przy okazji pomaga również kontrolować suplementację białkiem.

Ponadto produkt ten mogą spożywać nie tylko zawodowi sportowcy, ale i osoby, które są jedynie na diecie. Zdaniem wielu osób batoniki NuviaGo wyróżniają się nie tylko swoim pełnowartościowym składem, ale również i smakiem, który jest bardzo zbliżony do smaku zwykłych słodyczy.

W przeciwieństwie jednak do nich nie zawiera on tak ogromnych ilości cukru, co sprzyja zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jak zaznaczają jego użytkownicy – batonik ten sprzyja również szybszej regeneracji potreningowej, co chroni organizm przed spadkami energetycznymi. Natomiast dzięki zawartości błonnika produkt ten doskonale syci i hamuje poczucie głodu.

NuviaGo Pytania i Odpowiedzi

NuviaGo to baton o delikatnej konsystencji i przepysznym ciasteczkowo-śmietankowym smaku.

Batony NuviaGo zostały wyprodukowane na terytorium Unii Europejskiej.

W odróżnieniu od konkurencyjnych produktów, NuviaGo zawiera minimalną ilość naturalnego cukru. Batony NuviaGo tworzone są z pasją i w zgodzie z naturą. Duża ilość białka oraz innych składników odżywczych zapewnia prawdziwą ucztę dla podniebienia - bez poczucia winy.

Za produkt zapłacisz w wygodny dla siebie sposób, np. kartą debetową/kredytową lub za pobraniem.

NuviaGo Ocena i Opinie

Kinga
W swoim zawodzie zajmuje się analizą suplementów diety i kosmetyków dopuszczonych do sprzedaży w internecie. Dla serwisu EliteGym przygotowuje szczegółowe analizy produktów.