Ile można schudnąć na diecie pudełkowej?

Skuteczne odchudzanie

Dążenie do perfekcyjnej sylwetki jest tym większe, im dłuższy staje się dzień, na zewnątrz coraz jaśniej i cieplej, a wyraźnie nadciagająca wiosna oznacza zrzucenie grubych warstw ubrań na rzecz zwiewnych, lekkich i zdecydowanie więcej odsłaniających. Aby zadbać o sylwetkę i prowadzić zdrowy tryb życia nie wystarczy jednorazowe postanowienie i miesięczna dieta. Tutaj liczy się regularność, systematyczność i zdrowe podejście w wielu dziedzinach. Zacznij od diety.

Dieta pudełkowa – czy da się schudnąć?

Przewagą diety pudełkowej nad samodzielnym przygotowywaniem sobie posiłków jest dopasowany przez dietetyka zestaw składników odżywczych i bilans kaloryczny dobowy indywidualnie, specjalnie dla Ciebie. Catering dietetyczny, taki jak Fit-Caterging gwarantuje indywidualną konsultacje z dietetykiem oraz szeroki wybór rodzajów diety, uwzględniających potrzeby żywieniowe. Nie musisz samodzielnie wyszukiwać przepisów, kupować składników, gotować, zmywać i znów kupować.

Sprawdź lokalny catering dietetyczny: Dieta pudełkowa Krotoszyn, Dieta pudełkowa Gostyń

Nie musisz tez martwić się o wielkość porcji posiłków, różnorodność diety i sposób przyswojenia tych produktów, które powinieneś/powinnaś jeść, ale nie do końca je lubisz. Dieta pudełkowa jest sposobem na wszystkie wymienione wyżej utrudnienia, związane  próbą samodzielnego, zdrowego odżywiania, stosowania diety redukcyjnej, dla sportowców, diabetyków lub wielu innych osób, posiadających specjalne wymagania żywieniowe.

Jak schudnąć na diecie pudełkowej?

Aby schudnąć na diecie pudełkowej, przestrzegaj zasad diety pudełkowej. Teoretycznie łatwe, ale w praktyce musisz powstrzymać się przed podjadaniem między posiłkami, jedzeniem na mieście, kupowaniem przekąsek na filmowe wieczory i zjadaniem tego, co przynoszą znajomi. Dieta pudełkowa jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i uwzględnia dokładnie taką ilość kalorii, jakiej potrzebujesz w ciągu doby. Nie musisz już tracić czasu na zakupy i przygotowywanie posiłków, ale żeby schudnąć musisz też wyeliminować niezdrowe przekąski i posiłki typu fast food. Poza dietą warto zadbać o regularną aktywność fizyczną. Trzymając się zasad, do wiosny możesz osiągnąć dużo, a latem nie będziesz wstydzić się na plaży. To duży krok do zbudowania pięknej sylwetki.

Sprawdź lokalny catering dietetyczny: Dieta pudełkowa Bytom, Dieta pudełkowa Rzeszów

Dieta pudełkowa, a efekt jo-jo czyli jak utrzymać prawidłową wagę?

Obawiasz się, że trzymając dietę przez kilka tygodni możesz nie wytrzymać presji i ulec pokusie podjadania, dojadania, objadania się na mieście? Może czeka Cię wyjazd, podczas którego zrezygnujesz z cateringu dietetycznego? Jeśli odpowiednio dobierzemy bilans kaloryczny na diecie pudełkowej nie będziesz odczuwał/a głodu, a to znaczy że za jakiś czas nie pojawi się potrzeba uzupełnienia ilości kalorii. Jeśli dieta pudełkowa będzie uwzględniała Twoją masę i tryb życia, a do niej dołączysz zdrowy tryb życia nie będzie efektu jo-jo.

Sprawdź lokalny catering dietetyczny: Dieta pudełkowa Rumia, Dieta pudełkowa Radomsko

Twój organizm przyzwyczai się do konkretnego typu posiłków i nie będzie potrzebował rekompensaty w postaci niezdrowych, słodzonych czy tez przetworzonych produktów, szczególnie spożywanych wieczorem lub w dużych ilościach. 

Katarzyna
Na EliteGym znajdziesz moje recenzje i opinie na temat cateringów dietetycznych. Zajmuje się testowaniem, weryfikowaniem diet pudełkowych dostępnych w naszym kraju. Zależy mi żeby każdy otrzymywał posiłki wysokiej jakości. Zostaw komentarz jeżeli przekonałam Cię do wyboru wybranego cateringu.