Dieta kopenhaska czy dieta Dukana?

Dieta kopenhaska VS dieta Dukana
Dieta kopenhaska czy dieta Dukana

Dieta kopenhaska Każdego dnia natykamy się na opisy kolejnych, rzekomo cudownych diet, które pozwalają raz na zawsze rozwiązać nasze problemy z nadwagą. Nie dziwi więc, że podchodzimy do nich dosyć sceptycznie, by nie powiedzieć negatywnie.

Niektóre jednak przynoszą rezultaty. Warto więc poczytać opinie specjalistów, skonsultować się z dietetykiem oraz zwyczajnie je wypróbować. Wartą z polecenia jest z pewnością dieta kopenhaska. Pozwala ona uzyskać pożądane efekty nawet po trzynastu dniach, przy czym należy pamiętać o tym, że jest bardzo restrykcyjna, wymaga dobrego stanu zdrowia oraz zwyczajnie wytrwałości. Jej podstawą jest wyznaczenie odpowiednich godzin spożywania posiłków oraz kurczowe trzymanie się ich.

Dieta kopenhaska – odchudzanie bez jojo

Bez tego nie osiągniemy wymarzonych rezultatów. Inny niesamowicie ważny aspekt to pilnowanie górnej granicy kalorii – wynosi ona jedynie 900 w ciągu dnia. Nasza dieta powinna opierać się czterech rodzajach produktów – chudym mięsie, warzywach, jajach oraz kawie lub zielonej herbacie. Nie należy dodawać niczego więcej, przez co proces potrafi być niezwykle monotonny. Taka jest jednak cena za szybkie efekty.

Suplement i OpinieOcena Zamów Bezpośrednio
Night Mega Burner Opinie9/10 Zamów Teraz
Fast Burn Extreme Opinie8/10 Zamów Teraz
Holisten Opinie 7/10 Zamów Teraz
Ketomorin Opinie 6/10 Zamów Teraz

Dobrze również będzie, jeśli zadbamy o właściwą suplementację. Łatwo dokonać złego wyboru, ponieważ rynek zalewają setki preparatów słabej jakości, które nie tylko nam nie pomogą, ale mogą w skrajnym wypadku nawet zaszkodzić. Z tego też powodu nie należy przesadnie na nich oszczędzać. W gronie wartych uwagi i polecenia znajduje się African Mango. Składa się on z wyciągu z nasion afrykańskiego mango oraz związków polifenów, minerałów i witamin, które razem dają bardzo dobre skutki w procesie odchudzania.

Czytaj więcej: Czy masło orzechowe jest dobre czy złe?

Dieta kopenhaska + African Mango 5kg w 14dni

Efekty stosowania samego African Mango mogą bardzo pozytywnie zaskakiwać – nie potrzeba nawet trzech miesięcy, by zakończyć kurację, wystarczą zaledwie trzy miesiące – a w połączeniu z tak radykalną dietą jak kopenhaska dochodzi do niezwykłego wręcz zrzucania zbędnych kilogramów. Nie warto zwlekać, jeśli nie ma przeciwwskazań, ani esksperymentować z nieznanymi nikomu środkami. African Mango będzie doskonałym wyborem.

Dieta dukana – Wybór diety niestety nie należy do najprostszych zadań. Każdego dnia zalewają nas setki informacji o różnych wariantach odżywiania, ich modyfikacjach, płynących z nich korzyściach, ale, co równie ważne, także zagrożeniach. Łatwo pogubić się w takim natężeniu danych, a sytuacji nie ułatwia fakt, że równie ważną rolę odgrywają ostatnimi czasy suplementy.

Tworząc swoją dietę warto wybrać się do lekarza oraz poczytać specjalistyczne strony internetowe. Dzięki nim można na przykład natrafić na popularną, nie bez powodu zresztą, dietę Dukana, która potrafi przynieść wspaniałe rezultaty.

Polecamy: Jak wzmocnić osłabiony organizm?

Jaki jadłospis do diety dukana ?

Dieta ta opiera się na dwóch bardzo prostych założeniach. Pierwsze z nich to zwiększenia spożycia produktów o charakterze białkowym. Drugą rzeczą, którą musimy zrobić jest redukcja spożywania węglowodanów oraz tłuszczów. Co ważne, nie ma potrzeby ustalania sztywnego harmonogramu jedzenia posiłków – jemy wtedy, kiedy czujemy taką potrzebę. To duża zaleta, ponieważ nie ma potrzeby narzucania sobie dodatkowej dyscypliny.

A jaką suplementację należy wybrać, aby w pełni cieszyć się zadowalającymi nas rezultatami?

To wbrew pozorom wcale nieproste zadanie, bowiem wiele z dostępnych na rynku preparatów nie działa, a nawet może nam zaszkodzić. Z tego też powodu warto zainwestować większą sumę, ale mieć pewność działania. Godny polecenia suplement to African Mango. Ten wyciąg z nasion afrykańskiego mango wzbogacony został o polifeny, minerały i witaminy przyśpieszające proces pozbywania się zbędnych kilogramów.

Najlepsze suplementy do diety dukana

Środek ten idealnie więc sprawdza się jako dodatek do diety. Krótko rzecz ujmując dieta Dukana, suplement African Mango oraz odrobina ruchu mogą naprawdę pomóc nam uporać się z denerwującymi i wstydliwymi kwestiami związanymi z naszą figurą czy wagą. Zwlekanie niczego nam nie da, może natomiast spowodować tylko dalsze problemy.

Czytaj więcej: Trening Nordic walking plusy i minusy, sprzęt

Nie ma najmniejszego sensu również eksperymentowanie na sobie z nikomu nieznanymi preparatami, które kuszą niską ceną, ale niczego sensownego nie oferują – African Mango je najzwyczajniej na świecie deklasuje.

Agnieszka
To właśnie ze mną moje podopieczne przechodzą największe metamorfozy w odchudzaniu. Zajmuje się treningami personalnymi i dbam o odpowiednią suplementację moich podopiecznych.