A-cardin Opinie Efekty stosowania

A-cardin jest Ocena Opinie

Czy A-cardin jest wyjątkiem od reguły? Czy przygotowanie naprawdę działa? Czy na forum są jakieś opinie lekarzy online, które rzucają światło na skuteczność A-cardin? Co sądzą o tym internauci? Sprawdźmy!

A-cardin – co to jest? ile to kosztuje? Alternatywy i przeciwwskazania

Najważniejsze informacje o produkcie A-cardin:
Ilość w opakowaniu:30 tabletek
Cena za opakowanie:117,00 Sprawdź gdzie najtaniej
Dawkowanie2 tabletki
Czas działania:8-12 godziny
Gdzie kupić w promocjiSprawdź promocje
A-cardin: Opinie na temat produktu:Sprawdź opinie
Strona produktu:www.A-cardin.pl

A-cardin to nie lek – to suplement diety. Oznacza to, że wchodzi na rynek bez badań nad jego skutecznością. Warto również podkreślić, że suplementy nie są lekarstwem – są jedynie uzupełnieniem diety. Dlatego A-cardin to suplement diety, który ma pomóc osobom z:

 • podwyższyć poziom cholesterolu,
 • pętla wyjątków,
 • wysokie ciśnienie.


Ostatnio na forach internetowych toczy się na ten temat wiele dyskusji. Główne obawy ludzi dotyczą tego, gdzie kupić A-cardin, ile kosztuje, czy jego działanie nie jest oszustwem, jakie są przeciwwskazania do przyjmowania suplementu i jakie są jego alternatywy.

Gdzie mogę kupić A-cardin?

Co ciekawe, nie kupisz go w aptece – jest dostępny tylko online. ile to kosztuje? Zależy gdzie kupujesz dodatek – A-cardin waha się od 125 zł do 270 zł na różnych stronach internetowych.
Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania A-cardin?

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik suplementu,

Ten produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży/karmiących
Jeśli chodzi o skład suplementu, jego twórcy deklarują, że tabletki zawierają wyłącznie naturalne składniki. Jedna kapsułka zawiera:

 • karczoch
 • berberys pospolity
 • *Miłorząb dwuklapowy
 • Polygonum cuspidatum

Trudno znaleźć zamienniki o podobnych składnikach. Suplement ten nie jest dostępny w aptekach, więc farmaceuta nie będzie w stanie polecić Ci zamiennika. Ekstrakty roślinne są zawarte w suplementach Vicard i są znacznie tańsze niż A-cadrin. 150 tabletek tego zamiennika kosztuje około 35 zł. Jednak nie udowodniono również, że działa, więc trudno powiedzieć, który suplement jest lepszy – nie wiem, czy którykolwiek z nich działa. Zdaniem lekarza suplementy to często strata pieniędzy – niewiele dają, ale dużo kosztują. Czasem wystarczą zmiany w diecie i trochę aktywności fizycznej i prawie darmowe suplementy.

Jeśli masz problemy z wysokim poziomem cholesterolu, słabym krążeniem lub wysokim ciśnieniem krwi, dobrze jest porozmawiać z lekarzem – to poważne objawy, a przyjmowanie suplementów ich nie wyeliminuje. Możesz potrzebować terapii i drastycznej zmiany w sposobie funkcjonowania. O A-cardin najlepiej zapytać lekarza. Opinia eksperta jest niezbędna i tylko wykwalifikowane osoby mogą nam doradzić, które leki i suplementy są dla nas odpowiednie


Recenzja A-cardin. Czy to oszustwo?

A-cardin to oszustwo – takich opinii internautów jest mnóstwo w sieci. Czemu? Ponieważ sama oficjalna strona Backpage wygląda podejrzanie. Wspomina, że ​​A-cardin działa już po 28 dniach – w tym czasie odwracają się zmiany miażdżycowe, wzmacnia się serce i obniża poziom cholesterolu. Zostało to potwierdzone przez niezależne badania, być może przez producentów, co obniża ich wiarygodność. Są one egzekwowane przez dość niezależne agencje.

Skuteczność leku sprawdzana jest w Polsce przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych – jednak A-cardin nie jest lekiem i w związku z tym nie musi przechodzić przez ten urząd. Nawet jeśli niezależne badania nad suplementacją są wiarygodne, nie wiemy, o co tak naprawdę chodzi – w serwisie nie ma linków do PubMed ani innych stron, na których można przeczytać o grupie badawczej, co dokładnie wycierpieli, co poza A-cardinu, podczas przyjmowania suplementu pomagał badanym.


Dlatego opinie internautów są przeciętne, a niektórzy uważają to za oszustwo – A-cardin jest reklamowany jako złoty środek, a nie ma dowodów na to, że jest naprawdę taki dobry. Suplement jest również postrzegany jako przeceniony w oczach internautów, a brak suplementów w aptekach również budzi sceptycyzm.

Oczywiście na oficjalnej stronie internetowej, na której można kupić A-cardin, niektórzy internauci również chwalili ten środek. Opinii lepiej jednak szukać na niezależnych forach – są one bardziej wiarygodne.

Recenzje lekarza A-cardin. co powiedział doktor?

Nie udało nam się znaleźć opinii lekarza na forum. Lekarze rzadko wypowiadają się na temat jakichkolwiek leków czy suplementów na forach. Robią to głównie ludzie, którzy myślą, że A-cardin to oszustwo. Nie wiemy, czy ten suplement faktycznie ma jakikolwiek pozytywny wpływ na krążenie lub cholesterol, ale jest wyceniony i reklamowany w wątpliwy sposób.

Jeśli rozważasz jego zakup, najlepiej zasięgnąć porady kardiologa lub lekarza rodzinnego. Ze względu na brak badań trudno stwierdzić, czy ten suplement to oszustwo i czy A-cardin jest szkodliwy, pomocny, czy raczej nie ma żadnego wpływu na organizm.


A-cardin – Negatywne opinie, skąd tyle negatywnych opinii?

Wątpimy, aby opinie lekarzy były równie pozytywne, jak opinie samych twórców suplementu. Czasami lepiej nie ulegać wpływom opinii online, ponieważ to, co działa dla kogoś innego, niekoniecznie musi działać dla Ciebie. Jednak liczba negatywnych recenzji na temat A-cardin jest przytłaczająca – wielu nazywa ten produkt oszustwem. obejmuje:

 • Jego wygórowana cena,
 • Sposób reklamy,
 • niejasności związane z twórcą dodatku (przeczytacie o tym w kolejnym akapicie),
 • Brak dostępnych badań potwierdzających skuteczność,
  *Suplement nie jest dostępny w aptekach.

A-cardin – opinie forumowe, opinie internautów

Internauci na ogół mają negatywny stosunek do A-cardin – większość uważa, że ​​to oszustwo. Podejrzewa się również, że prof. Zygmunt Jan Słowik, który stworzył dodatek, w rzeczywistości nie istniał. Na jego Facebooku widnieje zdjęcie, zdaniem internauty, zaczerpnięte z przypadkowej strony internetowej. Nie udało nam się znaleźć takiego nazwiska w naszej bazie danych osób posiadających tytuły profesorskie.

A-cardin ma głównie negatywne recenzje. Internauci myśleli, że to oszustwo i że dodatek nie był wart swojej ceny. Zamienników A-cardin najlepiej szukać w aptece. Jeśli naprawdę chcesz kupić ten suplement, zalecamy najpierw skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który na pewno powie ci, czy jego przyjmowanie ci pomoże.

Jak korzystać z A-cardin?

A-cardin można przyjmować od jednej do dwóch tabletek dziennie po głównym posiłku. Tabletki należy połykać, popijając dużą szklanką wody.
Jako naturalny suplement diety nie ma przeciwwskazań do jego stosowania ani czasu stosowania. Dla uzyskania najlepszych efektów konieczne jest regularne przyjmowanie, oczywiście zwracając uwagę na zalecenia.

Dlaczego już nie martwisz się cholesterolem w żywności

Wydaje się, że genetyka odgrywa coraz większą rolę w chorobach serca. Wysoki poziom „złego” cholesterolu we krwi, związany z chorobami serca, pozostaje zagrożeniem dla zdrowia.
Jednak dowody sugerują, że ludzie nie muszą już bać się jedzenia produktów o wysokiej zawartości cholesterolu. Zmieniło się to, że wielu badaczy i lekarzy uważa, że ​​spożywanie pokarmów bogatych w cholesterol, takich jak jajka, może nie wpływać na poziom cholesterolu we krwi.

Czy cholesterol naprawdę jest dla ciebie zły?

Cholesterol to woskowata substancja, która trafia do ścian tętnic. Może prowadzić do powstawania blaszki miażdżycowej, co może prowadzić do zawałów serca i udarów mózgu. Wytyczne dietetyczne dla Amerykanów zalecają dzienny limit cholesterolu wynoszący 300 mg.

Ile cholesterolu jest we krwi?

Istnieją różne rodzaje cholesterolu. LDL lub LDL (zły) cholesterol wraz z innym lipidem, trójglicerydami, przyczyniają się do odkładania się płytki nazębnej.

Karol
Od ponad 20 lat związany z profesjonalnym sportem kulturstycznym. Trener i aktywny zawodnik.