Mass Extreme Opinie Efekty stosowania

Recenzja suplementu Mass Extreme
Mass Extreme
Mass Extreme Opinie

Wielu mężczyzn marzy o tym, aby wyglądać jak Mariusz Pudzianowski. Jak uzyskać takie efekty bez katorżniczych ćwiczeń na siłowni? Wystarczy rozpocząć stosowanie suplementu diety Mass Extreme, który zbuduje Twoją masę mięśniową. Będziesz zachwycony z efektów, jakie uda się uzyskać.

Mass Extreme stanowi unikalną kompozycję składników i substancji, które dodają energii i sprawiają, że ciało automatycznie zacznie się rozrastać. Efekty będą widoczne od razu. Nie można będzie nadziwić się, jak preparat będzie skutecznie działał i wpływał na masę mięśniową. Będziesz w stanie spędzić dużo więcej czasu na siłowni, a Twoje mięśnie będą jeszcze większe niż dotychczas.

Co zyskasz stosując Mass Extreme Opinie?

Najważniejsze informacje o produkcie Mass Extreme:

Ilość tabletek w opakowaniu:

60 tabletek

Cena za opakowanie:

Dawkowanie

1 tabletka

Czas działania:

2 godziny

Gdzie kupić w promocji

Mass Extreme: Opinie na temat produktu:

Strona produktu:

Stosując ten preparat zyskujesz:

 • wzrost masy mięśniowej nawet o 96% – z tym suplementem stworzysz sylwetkę swoich marzeń, która będzie budziła podziw u każdej osoby, która będzie na Ciebie patrzyła,
 • wzrost siły nawet o 147% – plan treningowy zrealizujesz szybciej i będziesz przy tym mniej zmęczony, osiągniesz jeszcze lepsze niż planowałeś efekty,
 • zwiększenie mocy o 30%, aby możliwe było wykonywanie intensywnych ćwiczeń – Mass Extreme da Ci pozytywną energię, dzięki której wykonasz wszystkie ćwiczenia, jakie sobie zaplanowałeś,
 • czterokrotnie więcej potworzeń podczas treningów – będziesz mógł wykonywać więcej serii ćwiczeń i przez dłuższy czas, zmęczenie nie będzie Ci doskwierało ani w trakcie treningu, ani po jego zakończeniu,
 • piękną rzeźbę ciała i idealnie wypełnioną sylwetkę – z tym produktem będziesz wyglądał dokładnie tak, jak tego chcesz.

 

Składniki Mass Extreme

Mass Extreme został opracowany na bazie idealnie dobranych składników, które odznaczają się silnym działaniem.

Głównymi jego składnikami są:

 • ekstrakt Fenugreek – zwiększa syntezę glikogenu w komórkach mięśniowych, zapewnia możliwość gromadzenia dodatkowych komórek, które przyczyniają się do zwiększenia objętości mięśni,
 • kwas 4-Amino Butanowy – zwiększa wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu, dodaje energii i poprawia wydolność, wytwarza energię ze spalanej tkanki tłuszczowej,
 • kwas D-Asparaginowy – zwiększa ilość testosteronu, treningi stają się prostsze, a ich efektywność jest znacznie większa,
 • kwas fosfatydowy – wpływa na wzrost i symulację komórek odpowiedzialnych na wzrost objętości mięśni,
 • 5-Deoksy-Adenozylokobalamina – wpływa na przyrost mięśni podczas ćwiczeń i aktywności i fizycznej,
 • ekstrakt z korzenia Maca – zwiększa poziom energii i wzmacnia wytrzymałość organizmu na obciążenia fizyczne.

Skuteczność Maxx Extreme Opinie

Skuteczność preparatu została potwierdzona dzięki badaniom przeprowadzonym na Uniwersytecie Tampa na Florydzie. Naukowcy dowiedli, że kwas fosfatydowy znajdujący się w preparacie stymuluje wzrost mięśni, a inne składniki stymulujące wzrost korzystnie wpływają na siłę i wytrzymałość osób pracujących nad swoją sylwetką. Ponadto naukowcy podali, że po kilku tygodniach stosowania, można zwiększyć masę mięśniową nawet o 2,4 kg. Takie efekty uda się uzyskać, jeżeli zdecydujesz się na stosowanie preparatu dwa razy dziennie po dwie kapsułki, najlepiej 30 minut przed posiłkiem. Za każdym razem preparat należy popić wodą.

Mass Extreme – Marzysz o pięknej muskulaturze, którą zaimponujesz dziewczynie, a także wzbudzisz zazdrość kolegów? Chcesz mieć więcej energii, siły i witalności? A może chciałbyś zwiększyć poczucie samoakceptacji i pewności siebie? Z drugiej strony, praca, natłok codziennych obowiązków, czy zwyczajne lenistwo uniemożliwiają Ci osiągnięcie wyżej wymienionych celów?! Mamy na to rozwiązanie!

Mass Extreme! Potężna jakość na rynku !

Mass Extreme to nie kolejny suplement diety czy odżywka białkowa, jakich pełno na rynku! To numer jeden wśród preparatów na budowanie masy mięśniowej. Jest to wyjątkowy preparat, którego działanie zostało udowodnione na Uniwersytecie Tampa na Florydzie. Potwierdzono, że:

 • wystarczy zaledwie kilka tygodni stosowania Mass Extreme, aby masa mięśniowa powiększyła się o około 2,4 kilograma
  zawarty w preparacie kwas fosfatydowy stymuluje procesy, które regulują wzrost mięśni
 • Mass Extreme korzystnie wpływa na siłę oraz wytrzymałość
 • preparat ułatwia realizację planu treningowego

Skład Mass Extreme – Co zawiera suplement?

Skład Mass Extreme został tak dobrany, aby zapewnić jak najszybszy, a jednocześnie efektowny oraz bezpieczny – dla organizmu – rozrost masy mięśniowej. Przede wszystkim: ekstrakt Fenugreek, który odpowiedzialny jest za zwiększenie syntezy glikogenu w komórkach mięśniowych, pozwalając na gromadzenie się w nich komórek zwiększających objętość mięśni. Za ich wzrost i stymulacje odpowiada kwas fosfatydowy. 5 – Deoksy – adenozylokobalamina, z kolei, dba o ich przyrost w trakcie aktywności fizycznej.

Dodatkowo, kwas 4-amino butanowy zwielokrotnia wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu, korzystnie wpływa na poziom sił, oraz usprawnia wydolność poprzez przetwarzanie tłuszczu w energię.

Ponadto, kwas D-asparaginowy zwiększa wydzielanie testosteronu, który intensyfikuje treningi i wzmacnia ich rezultaty, a ekstrakt Korzenia Maca potęguje poziom energii oraz zwiększa wytrzymałość fizyczną organizmu.

Regularne przyjmowanie preparatu to wymierne korzyści:

 • – wzrost masy mięśniowej nawet o 96%
 • zwiększenie mocy o 30 %, co umożliwi jeszcze bardziej intensywne treningi
 • ładna i wyrzeźbiona sylwetka

Jak należy stosować preparat?

Każdego dnia, należy przyjmować dwie kapsułki Mass Extreme na pół godziny przed posiłkiem, popijając je szklanką wody.

Dla kogo przeznaczony jest Mass Extreme? – Opinie

Mass Extreme został zadedykowany osobom, które pragną zbudować piękną muskulaturę w szybki sposób, ćwiczyć intensywniej i bardziej wydajniej. Preperat to znakomite uzupełnienie treningów. Jego stosowanie przyspieszy rezultaty, doda energii i korzystnie wpłynie na poczucie własnej wartości.

Mass Extreme jest tak skuteczny, że jego działanie można poczuć już po pierwszym dniu stosowania. Efekty, w postaci zwiększonej muskulatury są widoczne zaledwie po kilku tygodniach stosowania. W wypadku niezadowolenia, produkt został objęty gwarancją na 90 dni. Mass Extreme to preparat bezpieczny – przyjmowany zgodnie z zaleceniami – nie wywołuje skutków ubocznych.

Mass Extreme Pytania i odpowiedzi

Mass Extreme stworzony jest dla wszystkich osób chcących szybko i spektakularnie zbudować masę mięśniową, podnieść poziom energii, ćwiczyć dłużej i bardziej intensywnie.

Stosowanie Mass Extreme jest w pełni bezpieczne i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Mass Extreme Ocena i Opinie

Karol
Od ponad 20 lat związany z profesjonalnym sportem kulturstycznym. Trener i aktywny zawodnik.