Maczfit Catering dietetyczny Opinie Kod Rabatowy

Maczfit Catering dietetyczny - Kod Rabatowy
Maczfit Opinie
Maczfit Opinie i Kod Rabatowy

Catering dietetyczny MaczFit to jeden z najlepszych wyborów na rynku, jeśli chodzi o możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów czy też zbudowanie wymarzonej sylwetki.

Wystarczy dobrać dla siebie idealne menu, zamówić pożądane posiłki i cieszyć się wysoką jakością przygotowywanych potraw.

Catering MaczFit wyróżnia się elastycznością. Klient wybiera jedynie te posiłki, na które w danym dniu ma ochotę. Każdego dnia do dyspozycji zamawiających jest 25 pysznych dań.

Catering MaczFit – kilka istotnych słów

Wystarczy wziąć pod uwagę to na jakie konkretnie smaki ma się ochotę. Dodatkowym atutem jest całkowita kontrola nad realizowanym planem dietetycznym. Zainteresowani nie przekroczą progu kaloryczności, zadbają o swoje zdrowie oraz ciało, a do tego znacznie poprawią samopoczucie. Posiłki mogą być swobodnie dodawane oraz zmieniane. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji zamawiającego. Catering posiada również kilkanaście gotowych programów dietetycznych.

Najważniejsze informacje Catering dietetyczny Maczfit :

Maczfit gdzie dowozimy:

Ponad 1500 miejsc

Maczfit cennik:

Od 39,00 zł

Maczfit zestaw próbny:

Dostępny

Maczfit kontakt:

Maczfit Ocena i Opinie

Sprawdź Opinie

Maczfit: Kod Rabatowy 10%:

Matlwa569

Strona produktu:

MaczFit – kod rabatowy

Dużym udogodnieniem dla początkujących klientów jest to, że catering dietetyczny udostępnia atrakcyjny kod rabatowy. Wystarczy posłużyć się kodem „Matlwa569„, aby cieszyć się niższymi cenami.

Jakie menu posiada catering MaczFit?

Godne podkreślenia jest to, że catering dietetyczny MaczFit posiada bardzo rozbudowane menu. Do dyspozycji zamawiających oddano następujące programy dietetyczne:

 • Slim (do 1500 kalorii),
 • Mami (do 3000 kalorii),
 • Dash (do 2500 kalorii),
 • No Gluten & Lactose (do 3000 kalorii),
 • Diabetic (do 2500 kalorii),
 • Vege (do 3000 kalorii),
 • Wegan (do 2500 kalorii),
 • Care (do 2500 kalorii),
 • Intermittent Fasting (do 2000 kalorii),
 • Hypo Hashimoto (do 2500 kalorii),
 • Fit (do 3000 kalorii),
 • Fit Office (do 2000 kalorii).

Jak widać ofertą cateringu dietetycznego nikt nie powinien poczuć się rozczarowany. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie (nawet przy rozmaitych dolegliwościach zdrowotnych i ograniczeniach). W razie potrzeby można się zdecydować na 4 alternatywne propozycje w oferowanym menu (Balanced, No Meat, Sirt i Less Carbs).

Jakie opinie posiada MaczFit?

Catering MaczFit cieszy się bardzo pochlebnymi opiniami, a to głównie ze względu na szybkie dostarczanie zamówionych posiłków, mnogość dostępnych rozwiązań oraz możliwość skomponowania własnego menu. Nad całością czuwają doświadczeni kucharze, a jeśli ktoś ma taką potrzebę w dowolnym momencie może skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej.

Zamówieniem można zarządzać przez 24 godziny na dobę. Firma posiada elastyczne godziny dostaw, dba o wysoką jakość wykorzystywanych produktów oraz o niesamowity smak przygotowywanych dań. Taka oferta spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Czy warto zamówić catering dietetyczny MaczFit?

Na samym końcu warto zastanowić się nad tym, czy na pewno warto zamówić catering dietetyczny MaczFit. Firma zapewnia atrakcyjne ceny oraz możliwość skorzystania z własnego menu lub starannie przygotowanych programów dietetycznych. To idealne rozwiązanie dla nieco bardziej wymagających klientów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad tym, co konkretnie jedzą.

Catering dietetyczny sprawdzi się zarówno wśród sportowców, pracowników biurowych, ale też zwykłych osób (np. u tych, które nie mogą dostarczać do organizmu laktozy i glutenu).

Dietę można dobierać swobodnie, a dodatkowo skorzystać z niej w niższej cenie (posługując się wskazanym wyżej kodem rabatowym). Jeśli dana osoba nigdy wcześniej nie korzystała z usług cateringu dietetycznego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobiła to z firmą MaczFit.

Maczfit gdzie dowozi: m.in

Catering dietetyczny Warszawa, Catering dietetyczny Bydgoszcz, Catering dietetyczny Sopot, Catering dietetyczny  Toruń, Catering dietetyczny RadomCatering dietetyczny Wejherowo

Maczfit Pytania i odpowiedzi

Tak - wszelkie informacje dotyczące zmian abonamentu, wstrzymania, anulowania dostaw, zmiany adresu są dostępne w Panelu Klienta oraz poprzez Biura Obsługi Klienta. Pamiętaj, aby zgłosić informację dotyczącą zmiany w harmonogramie dostaw z minimum dwudniowym wyprzedzeniem.

Zamówienie Programów Maczfit oraz Wyboru Menu w tygodniu należy złożyć do godziny 15:00, na 48h przed planowanym rozpoczęciem korzystania z abonamentu. Zamówienia złożone w sobotę do godziny 11:00 zostaną zrealizowane we wtorek.

Zakres kaloryczny w Wyborze Menu wynosi: 1000/1300/1500/1800/2000/2500/3000 kcal.

Tak, zestaw próbny jest dostępny zarówno dla Wyboru Menu jak i Programów Maczfit.

 

Maczfit Catering Ocena i Opinie

 

Katarzyna
Na EliteGym znajdziesz moje recenzje i opinie na temat cateringów dietetycznych. Zajmuje się testowaniem, weryfikowaniem diet pudełkowych dostępnych w naszym kraju. Zależy mi żeby każdy otrzymywał posiłki wysokiej jakości. Zostaw komentarz jeżeli przekonałam Cię do wyboru wybranego cateringu.