Kreatyna w treningu z jakimi odżywkami łączyć?

Przeczytaj z czym łączyć kreatynę
trening
Kreatyna w treningu

Z czym najlepiej brać kreatynę na masie mięśniowej ? Jeżeli interesujesz się tematyką treningu i suplementacji od jakiegoś już czasu z całą pewnością powziąłeś pełne przekonanie, że to kreatyna stanowi bazę suplementacji, a ewentualne inne suplementy stanowią do niej dodatek. Po części było to prawdą – do pewnego czasu. Kreatyna zawdzięcza swoją popularność z dwóch względów. Po pierwsze jest jednym z najstarszych suplementów stosowanych na masową skalę. Po drugie, jest po prostu skuteczna.

Jak najlepiej połączyć zażywanie kreatyny ?

Jednak naukowcy z dziedziny suplementacji ostatnimi czasu wykonują skoki o lata świetle w zakresie wiedzy o stosowaniu znanych już substancji. Rzecz polega na tym, że w pewnym momencie ciężko było już wynaleźć nowe wspomagające substancję, co spowodowało, że rynek został zalany nowymi wynalazkami, których badania dopiero po jakimś czasie wykazały ich nieskuteczność lub nawet szkodliwość.

Ostatnie badania wykazały, że poprzedni trend wynajdowania nowych substancji był błędny. Sukces leży w odpowiednich dawkach skorelowanych ze sobą substancji.

Z czym zażywać kreatynę?

TitanodrolSama kreatyna mogłaby stanowić Twoją bazę suplementacji, ale znacznie lepsze efekty osiągniesz stosując suplement o dumnej nazwie Titanodrol . – zastanawiasz się dlaczego tak często spotykasz się z polecaniem akurat tego produktu

Gdyby nie fakt, że trafił on do rejestru unikalnych receptur, to podobny środek byłby już flagowym produktem każdego producenta suplementów. Co
ma do tego kreatyna? Upływ czasu i badań spowodował, że eksperci mają nowy pogląd na suplementacje. To już nie kretyna jest bazą dla innych suplementów. Teraz najbardziej kompleksową bazą jaką możesz sobie sprawić jest Titanodrol.

W dzisiejszych czasach tężyzna fizyczna nabrała szczególnego znaczenia. Marzymy o lepszych sylwetkach, więc wybieramy spośród wielu wymagających sportów – bieganie, pływanie, sporty walki. Najpopularniejszą metodą kształtowania swego ciała jest jednak siłownia, między innymi dzięki możliwości łączenia jej z innymi dyscyplinami oraz najbardziej widocznymi efektami pokroju wzrostu muskulatury.

Czytaj również: Kiedy zacząć brać kreatynę?

Wybierz Najlepszy stack kreatynowy

Nikt nie zaprzeczy ogromnej roli kreatyny w trakcie budowy mięśni. Wytwarza się ona naturalnie w organizmie każdego człowieka, a dochodzi do tego na skutek przemiany materii. Działając w mięśniach i ścięgnach bierze udział w zachodzących procesach chemicznych oraz umożliwia gromadzenie energii w komórkach mięśniowych.

Uczestniczy ona w syntezie białek mięśniowych, dlatego tak chętnie używają jej sportowcy trudniący się wieloma, nieraz mocno zróżnicowanymi, dyscyplinami. Oczywiście odpowiednia suplementacja znacząco poprawia komfort pracy z ciężarami i umożliwia znacznie bardziej dynamiczny progres.

Wiele środków jednak nie działa lub nie jesteśmy pewni tego, czy ich używanie nie odbije się w negatywny sposób na naszym zdrowiu. Z tego powodu najlepiej sięgnąć po produkt, którego jakości możemy być pewni.

Sprawdź więcej: Kiedy warto stosować kreatynę dla lepszych efektów?

Działanie substancji opiera się na mieszaninie trzech, wyróżniających się przyswajalnością, rodzajów kreatyny. Te trzy rodzaje to monohydrat kreatyny, który pełni rolę bazy dla suplementu, pirogroninan kreatyny umożliwiający szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i potęgujący działanie monohydratu oraz fosforan kreatyny.
Ostatni z elementów poprawia proces wytwarzania fosfokreatyny, dzięki której ciało uzyskuje dodatkową energię, a co za tym idzie krótkie i intensywne jednostki treningowe przynoszą lepsze efekty.

Najlepszy stack kreatynowy dostępny w każdym sklepie

TestolanTestolan działa kompleksowo – widocznym efektem będzie szybsza budowa tak pożądanej masy mięśniowej. Wzrost energii oraz szybszy czas regeneracji dadzą z kolei możliwość zwiększenia intensywności i regularności treningów. Lepsze efekty nie będą jednak wiązać się z uczuciem przeciążenia – suplement sprawia, że odczuwa się w nieco mniejszym stopniu także zmęczenie po zakończeniu treningu.

Stosowanie Creadrene nie należy do trudnych czy uciążliwych – wystarczy pamiętać jedynie o przyjęciu trzech tabletek na godzinę przed treningiem oraz popiciu ich dużą ilością napoju wysokoenergetycznego. Jedno opakowanie zawiera dziewięćdziesiąt tabletek, dzięki czemu używając popularnego podziału na dzień pracy i dzień regeneracji jedno opakowanie wystarcza na dwa miesiące używania.

Karol
Od ponad 20 lat związany z profesjonalnym sportem kulturstycznym. Trener i aktywny zawodnik.