Whoop Opaska Treningowa – Opinie Recenzja i Rabat

Opinia Recenzja produktu Whoop
Whoop Opinie

Whoop nie są co prawda najpopularniejszymi urządzeniami w naszym kraju, jednak każda ze starszych generacji miała pewne ciekawe atrybuty. Producent poinformował niedawno o pojawieniu się na rynku czwartej generacji tego sprzętu. Ma on posiadać możliwość monitorowania saturacji krwi, pomiaru temperatury ciała oraz innych różnorodnych analiz. Nowością będzie fakt, że wszystkich tych pomiarów tracker będzie mógł dokonywać już nie tylko z nadgarstka.

Większa swoboda używania trackerów

Użytkownicy urządzeń do pomiarów podczas aktywności sportowej są już przyzwyczajeni do umieszczania ich na nadgarstku. Często używane są również słuchawki czy sprzęty przeznaczone do noszenia na nodze (na bucie lub w jego środku). Producent Whoop wprowadzając na rynek swój nowy produkt, nie chce ograniczać jego użytkowników do tych doskonale znanych miejsc.

Whoop Opinie i Recenzja Sportowca

Dzięki technologii WHOOP Body i Any-Wear Technology tracker będzie działał tak samo dobrze, jeśli zostanie umieszczony w innym miejscu na ciele. Prawdopodobnie to jest powodem, że z nazwy produktu zniknęło nawet słowo Strap (ang. pasek). Trackery Whoop 4.0 będą w stanie zbierać potrzebne dane również z klatki piersiowej, łydek czy okolic talii. Decyzja producenta jest prawdopodobnie pokierowana faktem, że już poprzednia generacja urządzeń charakteryzowała się większą precyzją (dzięki specjalnemu rękawowi przenoszącemu z nadgarstka na przedramię).

Najważniejsze informacje o produkcie Whoop:

Ilość opasek:

1 opaska

Cena za opaskę:

Cena subskrypcji:

od 22Euro

Czas minimalnej subskrypcji

1 miesiąc

Gdzie kupić w promocji

Opinie na temat opaski:

Strona produktu:

Możliwości nowej generacji Whoop

Przede wszystkim, ze względu na brak ekranu szybko wyczerpującego akumulatory, Whoop 4 może pracować o wiele dłużej na jednym ładowaniu baterii (nawet do 5 dni). Całościowo jest aż o 33% mniejszy niż jego poprzednia generacja, a mimo to w niewielkim opakowaniu producent zdołał zmieścić pulsoksymetr, 5 diod LED (trzy zielone, jedna czerwona i jedna korzystająca z podczerwieni) i czujnik temperatury.

Zamawiając z naszego linka otrzymasz 1 miesiąc subskrypcji za darmo. Rabat 30E – Sprawdź 

Dla porównania, model 3.0 posiadał jedynie 2 zielone diody. Możliwość tak znaczącego zmniejszenia rozmiarów urządzenia wynika z zastosowania krzemowej, a nie grafitowej baterii. Co się z tym wiąże? Większa wydajność baterii przy jej mniejszych rozmiarach pozwala uzyskać więcej miejsca na kluczowe moduły.

Oprócz tego, algorytmy zostały unowocześnione w porównaniu do starszych wersji, co skutkuje jeszcze dokładniejszymi pomiarami (szczególnie jeśli chodzi o analizę pracy serca). Pojawiły się też funkcje związane z kontrolą i analizą naszego snu, takie jak „trener snu” i opcja wybudzania w czasie optymalnym dla naszego planu treningów.

Model biznesowy Whoop- abonament

Nic nie zmieniło się jednak jeśli chodzi o kwestię zakupu i płatności za urządzenie Whoop. Tak jak wcześniej, możliwość korzystania z trackera otrzymamy po wykupieniu miesięcznej subskrypcji, w cenie której otrzymujemy urządzenie. Nie jest to najbardziej typowa forma funkcjonowania tego rodzaju sprzętów.

Najlepiej sprawdzi się ona dla osób, dla których aktywność fizyczna jest rzeczywiście bardzo istotnym elementem życia i które spędzają sporo czasu uprawiając sport. W najdłuższym planie miesięczny koszt subskrypcji wynosi 18 dolarów, a w jego ramach otrzymujemy także aplikacje z radami odnośnie naszych treningów i coachingiem.

Opaska Treningowa Whoop Rabat miesiąc za darmo

Jeśli wcześniej korzystaliśmy już z abonamentu Whoop, aktualizację do Whoop 4.0 otrzymamy za darmo. Jeśli chodzi o wspomnianą wcześniej odzież z miejscami na czujnik, to w zależności od danego elementu ceny wynoszą od 54 do 109 dolarów. Szczegółową dostępność w danym regionie można łatwo sprawdzić bezpośrednio na stronie producenta.

Zamawiając z naszego linka otrzymasz 1 miesiąc subskrypcji za darmo. Rabat 30E – Sprawdź 

Odzież sportowa Whoop Body

Poza ulepszonym i nowocześniejszym niż poprzednik sensorem Whoop 4.0, producent zdecydował się wprowadzić na rynek również linię ubrań sportowych.  W nowej generacji kupić można odzież sportową z miejscem na zamontowanie sensora. W kolekcji Whoop Bodyznajdziemy zarówno legginsy, spodenki i rękawki, jak i nawet staniki sportowe.

Taki pomysł doskonale współgra z dążeniem producenta do zdjęcia urządzeń z nadgarstków użytkowników. Będzie to od tej pory o wiele łatwiejsze, ponieważ każde z ubrań z tej linii posiada małą kieszonkę, dopasowaną dokładnie do rozmiarów czujnika. Nadal oczywiście można korzystać ze standardowych pomiarów odbieranych z nadgarstka (za pomocą pasków SuperKnit i HydroKnit)

Whoop Pro- jeszcze lepsze członkostwo

O ile w podstawowym modelu subskrypcji nie zaszły żadne zmiany, o tyle zdecydowano się wprowadzić odrobinę droższą opcję abonamentu, a mianowicie Whoop Pro. Kosztuje ona co prawda o 12 dolarów miesięcznie więcej niż wersja podstawowa, jednak wciąż wydaje się być opłacalna, ze względu na bardzo liczne korzyści z niej płynące.

Użytkownicy którzy zdecydują się na wykupienie wyższej wersji członkostwa, mogą liczyć na otrzymanie co 3 miesiące darmowego produktu (na przykład opaski, baterii, czy nawet części garderoby z linii Whoop Body). Ponadto otrzymają również 20% zniżki na wszystkie produkty w sklepach Whoop i darmową wysyłkę. Subskrypcja Pro oznacza również wczesny dostęp do wszystkich nowości, jakie Whoop wprowadzi na rynek w przyszłości.

Zamawiając z naszego linka otrzymasz 1 miesiąc subskrypcji za darmo. Rabat 30E – Sprawdź 

Karol
Od ponad 20 lat związany z profesjonalnym sportem kulturstycznym. Trener i aktywny zawodnik.