Trener personalny Swarzędz – Opinie Cena treningów personalnych

trening
Trener personalny

Najlepszy Trener personalny Swarzędz. W naszej bazie trenerów znajdziesz ponad 17 trenerów z Swarzędz. Skorzystaj z największej bazy trenerów.

Dzięki EliteGym znajdziesz najlepszego trenera z miasta Swarzędz. Korzystając z naszej bazy trenerów masz gwarancje wysokiej jakości treningów personalnych w Swarzędz.

Swarzędz posiada ponad 10 zweryfikowanych trenerów personalnych. Średnia ocen treningów personalnych w Swarzędz to 6.20 / 10.00

12 Najlepszych trenerów personalnych Swarzędz

Ile kosztuje trener i trening personalny Swarzędz?

Wielkość miasta (liczba mieszkańców)Średnia cena za jeden trening
do 20 00055,00 zł
20 001 - 30 00063,13 zł
30 001 - 50 00055,63 zł
50 001 - 100 00070,19 zł
100 001 - 200 00071,90 zł
200 001 - 500 00084,67 zł
500 001 - 1 000 00087,41 zł
powyżej 1 000 001101,37 zł
*Średnie ceny za trening personalny

12 Najlepszych trenerów personalnych Swarzędz na treningi personalne

Branża fitness to biznes wart wiele miliardów dolarów, a rola trenerów osobistych staje się ważniejsza niż kiedykolwiek. Ludzie mają napięte harmonogramy i nie mogą ćwiczyć tyle, ile by chcieli; w tym pomagają trenerzy personalni. Są certyfikowanymi profesjonalistami fitness, którzy pomagają ludziom osiągnąć ich cele zdrowotne i fitness. Jednak nie wszyscy doceniają rolę trenerów personalnych i nie wszyscy korzystają z ich pomocy. Głównym powodem, dla którego wiele osób nie korzysta z pomocy trenera osobistego, jest brak motywacji do poprawy swojej kondycji.

Jednym z powodów, dla których ludzie nie są zmotywowani do poprawy swojej kondycji, jest to, że nie wiedzą, co cele, które sobie stawiają. Trenerzy personalni znają różne rodzaje ćwiczeń i wiedzą, jak je bezpiecznie wykonywać. Nie są jednak ekspertami, którzy o fitnessie wiedzą wszystko. Są tam, aby pomóc, ale czasami ludzie muszą dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu, niż trenerzy mogą ich nauczyć. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o ich celach fitness, jest rozmowa z innymi osobami, które mają te same cele. Jednym ze sposobów na to jest rozmowa z przyjacielem lub członkiem rodziny, ale prowadzenie tych dyskusji przez osobistego trenera może być jeszcze bardziej korzystne. Kiedy dana osoba prowadzi dyskusję z osobistym trenerem, nazywa się to „jeden na jeden”. Indywidualne spotkanie z osobistym trenerem zazwyczaj koncentruje się na celach fitness i sposobach ich osiągnięcia. Trenerzy osobiści mają dużą wiedzę na temat sprawności fizycznej i mogą szybko pomóc komuś wyznaczyć sobie realistyczne cele. To zmotywuje ludzi do cięższej pracy, aby osiągnąć swoje cele, co zaowocuje długotrwałym sukcesem.

Trenerzy osobiści są również pomocni dla tych, którzy chcą schudnąć lub nabrać masy mięśniowej. Wiele osób zaczyna ćwiczyć, ponieważ chcą schudnąć lub nabrać masy mięśniowej; jednak albo tracą motywację, albo znajdują coś innego, na czym mogą się skupić zamiast swoich celów fitness. Posiadanie osobistego trenera pomaga ludziom zachować motywację, ponieważ każdego dnia będą zmuszani do ciężkiej pracy. Zostaną nagrodzeni pozytywnymi wynikami poprzez dni odpoczynku i urlopy, które sprawią, że w przyszłości będą chcieli jeszcze ciężej pracować. Posiadanie osobistego trenera pomaga również w rutynowych ćwiczeniach, które powinny być spersonalizowane na podstawie celów fitness każdej osoby. Trener personalny może również udzielić porad żywieniowych, tak aby dieta danej osoby była dobrze zbilansowana i odpowiednia do budowania masy mięśniowej.

Z drugiej strony niektórzy nie doceniają roli trenerów personalnych, ponieważ są nachalni i wymagający. Mogą również być niegrzeczni lub robić nieodpowiednie komentarze lub zaloty w stosunku do swoich klientów. Może to sprawić, że ludzie poczują się nieswojo i będą chcieli uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z nimi. Może to powodować niepotrzebne konflikty między klientami a ich trenerami, a także między samymi klientami. Innym powodem, dla którego nie wszyscy odnoszą korzyści z posiadania osobistego trenera, jest to, że dana osoba nie ma motywacji do poprawy swojej sprawności. Niektórzy ludzie mogą po prostu chcieć, aby ktoś zmotywował ich do ćwiczeń swobodnych lub dla zabawy; jednak te zainteresowania mogą nie być zgodne z długoterminowym sukcesem w życiu. Jednym ze sposobów, aby ktoś mógł stwierdzić, czy ktoś jest wystarczająco zmotywowany do ćwiczeń, jest to, czy zależy mu na zdrowiu lub dobrym wyglądzie w określony sposób. Jeśli ktoś po prostu chce, żeby ktoś go popchnął, żeby dobrze wyglądali w bikini na plaży, posiadanie osobistego trenera nie będzie dla niego zbyt motywujące.

Ogólnie rzecz biorąc, posiadanie osobistego trenera może być pomocne dla wielu osób, jeśli: są wystarczająco zmotywowani do poprawy swojego zdrowia i sprawności. Posiadanie osobistego trenera może również pomóc w ustaleniu realistycznych celów, tak aby ludzie mieli większe szanse na odniesienie sukcesu na dłuższą metę. Jednak może to być również szkodliwe, jeśli ludzie są natarczywi lub robią nieodpowiednie komentarze lub zaloty w stosunku do swoich klientów lub jeśli mają nierealistyczne oczekiwania co do tego, co jest potrzebne, aby odnieść sukces w życiu. Wszystko zależy od poziomu motywacji każdej zaangażowanej osoby, więc od każdej osoby zależy, czy indywidualnie przekona się, jak pomocny może być dla niej trener osobisty!

Treningi personalne z trenerem w okolicy:

Trener personalny Swarzędz Opinie klientów: