Zajęcia z trenerem personalnym

 

Prawidłowo wykonywane ćwiczenia to jeden z głównych czynników, prowadzących do osiągnięcia Twojego celu. Bez względu na to, na jakim poziomie jesteś, trening personalny może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego ciała.

 

 

Co więcej, z doświadczenia wiemy, że wiele osób nie do końca prawidłowo wykorzystuje sprzęt, który znajduje się na siłowni.

Często zdarza się, że do treningu podchodzimy bez rozgrzewki, czy końcowego rozciągania i uspokojenia. Tutaj z pomocą przychodzi trener personalny. To osoba, która w profesjonalny, rzeczowy i przystępny sposób przedstawi Ci jak prawidłowo wykorzystać sprzęt na siłowni oraz w jaki sposób ćwiczyć. Nie ma znaczenia, czy mówimy o treningu na maszynach, wolnych ciężarach, crossfit czy typowych zajęciach fitness – trening sam na sam z trenerem personalnym ułatwi Ci poprawne wykonywanie ćwiczeń w przyszłości, co zdecydowanie zaprocentuje w osiągnięciu wymarzonego celu.

 

 

 

 

Trener personalny jest osobą, która wskaże Ci jakie ćwiczenia, z jaką intensywnością i objętością musisz wykonywać, by jak najszybciej osiągnąć to, co zamierzasz. Pamiętaj, że trenerzy personalni, to profesjonaliści, często z wieloletnim doświadczeniem,a ich wiedza może pokazać Ci zupełnie nowe możliwości, których nie brałaś/brałeś wcześniej pod uwagę.

 

 

 

Cennik treningów personalnych

W cenniku znajdują się szczegółowe informacje dotyczące zajęć indywidualnych z trenerem personalnym.

eXpanseo.pl