Podsumowanie kursu na trenera personalnego 06.2019

Nadszedł ten moment, kiedy nasi kursanci przelali na papier część nabytej wiedzy teoretycznej, a także przedstawili Karoli Małeckiemu niewielki ułamek swych umiejętności praktycznych. Mistrz IFBB PRO, na podstawie wywiadu oraz wykonanych przez uczestników kursu ćwiczeń, mógł ocenić zaangażowanie kursantów oraz ich wysiłek włożony w naukę. Uczestnicy nie byli egzaminowani tylko tego jednego dnia. Na każdym spotkaniu mieli okazję się wykazać, a także udowodnić, że jest to dyscyplina, która ich interesuje, co przełoży się na dalszą chęć pogłębiania wiedzy, nabywania nowego doświadczenia. Wszyscy wiedzą, że kurs to jedynie niewielki ułamek ich pracy. Osoby szkolące się przyjechały do Elite Gym, aby usystematyzować wiedzę wcześniej nabytą, a także posiąść nową, i to pod okiem najlepszego trenera – Karola Małeckiego

 

 

 

Każda minuta szkolenia była niezwykle wartościowa. Po relacjach kursantów wnioskujemy, że był to produktywnie spędzony czas. W czerwcowe weekendy zanurzali się w buforze ciekawostek oraz niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. 

 

Podczas spotkań uczestnicy kursu zdobyli umiejętności i wiedzę, które pozwolą im na pracę jako trener personalny niezależnie od wieku klientów, ich ograniczeń ruchowych i stopnia zaawansowania w ćwiczeniach siłowych/fitness. Co więcej, kursanci zdobyli też szeroką wiedzę marketingową, dzięki której utrzymają się na rynku pracy. Absolwenci kursu zdobyli bowiem wiedzę, dzięki której będą mogli skutecznie promować swoje usługi i pozyskiwać klientów. Poznali także techniki, dzięki którym utrzymają przy sobie klienta na dłuższy czas oraz będą w stanie maksymalizować swoje zyski.

Kurs jest oparty o Standardy Europejskich Ram Kwalifikacji EHFA.

 

 

 

Relacja z kursu

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom kursu.

Wierzymy, że produktywnie spędzony czas w Elite Gym pod okiem profesjonalistów był jednym z najbardziej owocnych momentów w życiu, wspaniałą przygodą. Wspieramy chęć doskonalenia się, realizowania marzeń, dążenia do określonego celu.

Przez naszych kursantów został poczyniony gigantyczny krok na ścieżce prowadzącej do bycia ekspertem w dziedzinie treningu siłowego.

Jesteśmy dumni oraz zaszczyceni, że mogliśmy przyczynić się do ich sukcesu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eXpanseo.pl