KURS TRENERSKI W ELITE GYM

Wraz z rozpoczęciem czerwca 2019 roku, grupa miłośników zdrowego trybu życia rozpoczęła kurs na trenera personalnego. Kursanci przez 5 tygodni będą nabywać niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną od samego mistrza IFBB PRO Karola Małeckiego oraz od naszego doświadczonego trenera personalnego Macieja Jagiełło

 

 

 

Nasi kursanci od 1 czerwca 2019 mają przyjemność nabywania nowej wiedzy oraz systematyzowania wiedzy już wcześniej nabytej podczas indywidualnych dociekań na temat zdrowego odżywiania oraz prawidłowej techniki treningu siłowego.

Potężną dawkę nowych informacji zapewnił im Karol Małecki, mistrz IFBB PRO z wieloletnim doświadczeniem związanym z treningiem oraz zdrowym odżywianiem.

 

 

 

Na prowadzonym przez niego wykładzie poruszone zostały kwestie podstawowe, będące wprowadzeniem do dalszej części kursu, a także informacje dotyczące prawidłowej, zbilansowanej diety.

 

Ponadto uczestnicy kursu nabyli niezbędną wiedzę teoretyczną obejmującą wszystkie metody treningu siłowego. Następnie postanowiono położyć nacisk na praktykę, wykorzystanie nabytej wiedzy. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę kursanci spędzili kilka godzin wśród maszyn i wolnych ciężarów, aby móc wykonać wskazane przez instruktorów ćwiczenia. Oczywiście nasi profesjonalni trenerzy nie odrywali wzroku od uczestników kursu!

 

 

 

Po intensywnej nauce, praktykanci mieli za zadanie ułożyć trening, a następnie go wykonać. Radości i energii było co nie miara! Niewątpliwie nowa wiedza przydała się, aby móc wykonać intensywny, kompletny trening, który angażował do pracy wszystkie mięśnie wybranej partii mięśniowej.

 

Zadowolonych uczestników kursu pożegnaliśmy w niedzielę, ale tylko na chwilę! W tę sobotę spotykamy się ponownie, aby znów w efektywny i niezwykle przyjemny sposób uczyć ich zasad prawidłowego odżywiania i treningu siłowego. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *